Baza wiedzy

Interesujące artykuły z branży IT

Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Laptop biznesowy do zadań specjalnych

Cienki, lekki i mocny laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon to arcydzieło innowacyjnej inżynierii. Łączy w sobie zaawansowane technologie i zaawansowane materiały, aby zapewnić wysoką wydajność biznesową w lekkiej konstrukcji przenośnej.

Dzięki nowatorskiemu wyglądowi ultralekki notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon łączy w sobie elegancki design, płynną reakcję i legendarną wytrzymałość, aby zapewnić maksymalną mobilność. Globalna opcja łączności LTE-A (opcjonalna), do 15 godzin pracy na baterii i opcjonalny ekran wielodotykowy – wraz z technologią RapidCharge – pozwala na wykonywanie zadań wszędzie tam, gdzie prowadzi droga.

czytaj więcej

Smart OCR – Zastosowanie w procesach biznesowych

Geotechnology oferuje swoim klientom technologię opartą na komponentach do tworzenia wielu zautomatyzowanych, kompleksowych rozwiązań działających w ramach tej samej platformy. Oznacza to, że system zbudowany na potrzeby odwzorowania jednego procesu biznesowego może być użyty do automatyzacji innych procesów, co jest niezwykle opłacalnym sposobem na rozwój firmy.

czytaj więcej

Data Domain rewolucjonizuje dziedziny tworzenia kopii zapasowych

Ważnym elementem infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach jest sprawny system backupu. Nie wszystkie firmy przywiązują do tego obszaru należytą uwagę i staranność.  Trzeba pamiętać, że odpowiedni system backapu nie daje jedynie możliwości tworzenia kopii zapasowych, ale również udostępnia funkcjonalność sprawnego przywracania systemów po awarii. Jednym z czołowych producentów systemów backapowych jest DellEMC, który oferuje linię produktów Data Domain.

czytaj więcej

DellEMC Avamar- backup z globalną deduplikacją

Wraz z rosnącą ilością danych w dzisiejszych podstawowych systemach pamięci masowych, coraz trudniejsze staje się tworzenie kopii zapasowych i odtwarzanie, gdy jest to potrzebne w odpowiednim czasie.

Oprócz wzrostu ilości danych, kolejnym wyzwaniem jest to, że dane nie są już zbierane w jednym miejscu. Dane znajdują się w wielu witrynach, a ich kopie zapasowe i zarządzanie nimi muszą być wykonywane w wydajny sposób. DellEMC Avamar pomaga rozwiązać te problemy, zapewniając globalną deduplikację po stronie klienta, przechowywanie kopii zapasowych na dysku, centralizację administracji kopii zapasowych i replikację kopii zapasowych danych między lokacjami.

czytaj więcej

Auto ID + geolokalizacja – nowe możliwości rozwiązań Auto ID, wykorzystujące bluetooth low Energy (BLE)

Rozwiązanie i technologia, jakim jest auto ID przenika do wielu obszarów naszego życia. Trudno jest określić, w którym dokładnie momencie stały się silnym wyróżnikiem dobrze funkcjonującej gospodarki. Supermarkety, sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny czy też duże firmy kurierskie każdego dnia wykorzystują geolokalizację i kody kreskowe. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Są one nieocenioną pomocą usprawniającą zarządzanie produktami znajdującymi się w magazynie czy sklepie wielkopowierzchniowym. Jakie możliwości niesie ze sobą auto ID i geolokalizacja?

czytaj więcej

Hiperkonwergencja – czym jest i jak wygląda dzisiaj?

Dzisiaj wiele firm z różnych branż często korzysta z usług zewnętrznych data center. Pomimo dużej wartości, jaką ze sobą niosą, trzeba wziąć pod uwagę także wysokie koszty utrzymania infrastruktury, które muszą ponieść firmy chcące utrzymywać ją poza organizacją. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała hiperkonwergencja. Czym jest i jakie rozwiązania oferuje branża IT?

czytaj więcej

12

Copyright © 2017 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl