Baza wiedzy

Interesujące artykuły z branży IT

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązanie VMware Workspace ONE

Czy istnieje rozwiązanie dające możliwości zdalnego wdrożenia nowego pracownika wraz ze wszystkimi urządzeniami i aplikacjami? Czy rozwiązanie to mogłoby wyeliminować potrzebę kontaktu z helpdeskiem i przejścia tradycyjnego procesu onboardingu? Czy można  zrobić to wszystko w kilka minut? Tak, tak i tak- przedstawiamy innowacyjne rozwiązanie VMware Workspace ONE ™.

Laptop biznesowy – 10 kroków wyboru idealnego sprzętu

Delegacje firmowe i  spotkania z klientami to nieodłączny element każdego handlowca. Co za tym idzie? Konieczność podróżowania wraz ze swoim osobistym centrum zarządzania czyli z laptopem. Dlatego potrzebne są rozwiązania, które zapewnią dużą swobodę przemieszczania się i jednocześnie bezpieczeństwo danych. czytaj więcej

Mocne rozwiązania w jednym, eleganckim designie – Dell EMC OptiPlex

Komputery stacjonarne Dell EMC OptiPlex

Od 25 lat Dell EMC OptiPlex wprowadza innowacje i wspiera liderów w wielu branżach, takich jak medycyna, handel detaliczny, edukacja, rząd, finanse i inne. OptiPlex stale dostosowuje się do nowych warunków pracy. Nowa generacja innowacyjnych form i wszechstronność akcesoriów pozwala rozwijać potencjał pracowników, jak nigdy dotąd.

czytaj więcej

Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Laptop biznesowy do zadań specjalnych

Cienki, lekki i mocny laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon to arcydzieło innowacyjnej inżynierii. Łączy w sobie zaawansowane technologie i zaawansowane materiały, aby zapewnić wysoką wydajność biznesową w lekkiej konstrukcji przenośnej.

Dzięki nowatorskiemu wyglądowi ultralekki notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon łączy w sobie elegancki design, płynną reakcję i legendarną wytrzymałość, aby zapewnić maksymalną mobilność. Globalna opcja łączności LTE-A (opcjonalna), do 15 godzin pracy na baterii i opcjonalny ekran wielodotykowy – wraz z technologią RapidCharge – pozwala na wykonywanie zadań wszędzie tam, gdzie prowadzi droga.

czytaj więcej

Smart OCR – Zastosowanie w procesach biznesowych

Geotechnology oferuje swoim klientom technologię opartą na komponentach do tworzenia wielu zautomatyzowanych, kompleksowych rozwiązań działających w ramach tej samej platformy. Oznacza to, że system zbudowany na potrzeby odwzorowania jednego procesu biznesowego może być użyty do automatyzacji innych procesów, co jest niezwykle opłacalnym sposobem na rozwój firmy.

czytaj więcej

Data Domain rewolucjonizuje dziedziny tworzenia kopii zapasowych

Ważnym elementem infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach jest sprawny system backupu. Nie wszystkie firmy przywiązują do tego obszaru należytą uwagę i staranność.  Trzeba pamiętać, że odpowiedni system backapu nie daje jedynie możliwości tworzenia kopii zapasowych, ale również udostępnia funkcjonalność sprawnego przywracania systemów po awarii. Jednym z czołowych producentów systemów backapowych jest DellEMC, który oferuje linię produktów Data Domain.

czytaj więcej

Copyright © 2017 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl