Baza wiedzy

Interesujące artykuły z branży IT

Workflow, delegacja uprawnień, portal self-service i inne triki usprawniające pracę przedsiębiorstwa. cz.1

Rozmawiając z klientami słyszymy o problemach, które wydają się im trudne do rozwiązania. Mając doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w wielu obszarach wiemy, że technologia daje uniwersalne narzędzia, które można stosować w odległych od siebie obszarach działalności.

Laptopy biznesowe Dell Latitude – najwyższa jakość sprzętu

W dzisiejszych czasach stale jesteśmy w kontakcie ze światem wirtualnym, potrzebujemy więc profesjonalnego laptopa, który wykona zadanie bez względu na to, czy jesteśmy na spotkaniu, w podróży służbowej czy po prostu pracujemy w…

Aktywna tablica, komputery i nowoczesne technologie IT w edukacji tylko z Geotechnology!

Największym wyzwaniem obecnych czasów jest rozwój technologii informacyjnej i związana z tym konieczność przygotowania ludzi do życia w społeczeństwie informacyjnym, czyli takim w którym informacja jest ciągle przekazywana, przetwarzana, przesyłana i przechowywana.

FlashArray – pamięć masowa dla każdego obciążenia

W dzisiejszym świecie ciągłej i szybkiej pracy w sieci, wszechobecnej pamięci flash i doskonalącej się struktury aplikacji skalowanej poziomo, błyskawiczna, współużytkowana pamięć masowa nowej generacji…

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązanie VMware Workspace ONE

Czy istnieje rozwiązanie dające możliwości zdalnego wdrożenia nowego pracownika wraz ze wszystkimi urządzeniami i aplikacjami? Czy rozwiązanie to mogłoby wyeliminować potrzebę kontaktu z helpdeskiem i przejścia tradycyjnego procesu onboardingu?

Laptop biznesowy – 10 kroków wyboru idealnego sprzętu

Producenci oferują coraz lepsze, a jednocześnie ciekawsze modele laptopów biznesowych. W skrócie laptop biznesowy powinien być kompaktowy na tyle, że można go nosić przy sobie, a jednocześnie na tyle wszechstronny, aby uruchamiać wymagające aplikacje, laptop to najlepsze narzędzie do robienia poważnych prac lub zabawy w domu i podczas podróży.

Copyright © 2017 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl