Dell OptiPlex 5270. Rozliczne funkcjonalności w systemie All-in-One.

Stale i nieprzerwanie rozwijający się segment komputerów All-in-One każdego roku tylko lepiej radzi sobie na rynku rozwiązań technologicznych. Nie ma co ukrywać, wielka w tym zasługa instytucji oraz mniejszych i większych firm – te bowiem jako jedne z pierwszych zdały sobie sprawę z faktu, iż serce komputera zamknięte w obudowie ekranu stwarza wygodniejsze warunki do pracy. Takie kompaktowe rozwiązanie to niesamowicie duża oszczędność miejsca na biurku, w znacznym stopniu pomaga również optymalnie zaaranżować „przestrzeń służbową”. Z drugiej też strony, co stanowi o wielkiej wartości (sprzedawalności również) sprzętu, komputery AiO nie są zarezerwowane wyłącznie dla firmowych biur i gabinetów. Poszczególne modele All-in-One’ów różnią się od siebie możliwościami i przede wszystkim wydajnością – ułatwia to dopasowanie sprzętu do potrzeb tak naprawdę każdego użytkownika. Lwia część producentów ma w swym portfolio rozwiązania dedykowane użytkownikom grupy domowej, a także maszyny stworzone z myślą o profesjonalistach oraz graczach (o bardziej zaawansowanych funkcjach multimedialnych). Dziś chcielibyśmy zaprezentować pokrótce jeden z topowych sprzętów z tej kategorii: Dell OptiPlex 5270.

 

Najwyższej klasy wydajność

Model 5270 AiO  zapewnia przez wzgląd na swoje parametry w pełni wydajną, płynną – co za tym idzie  –  bezproblemową pracę. Można mieć więc pewność, że dostarczy on wiele radości z korzystania, że sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co więc kryje środek niniejszego sprzętu? W wersji o najwyższych parametrach do dyspozycji mamy między innymi 32 GB pamięci DDR4 2666 MHz, procesor Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji oraz szybki dysk SSD. Taka kompilacja, prócz pełni mocy oczywiście, zapewnić powinna ogólny mniejszy pobór energii, a także zmniejszenie emisji ciepła i zwiększenie odporności na powszechne dość ostatnimi czasy uszkodzenia mechaniczne. Warto w tym miejscu również nadmienić, że dzięki występującej jako opcja pamięci Intel® Optane™, najczęściej używane aplikacje oraz pliki ładować się będą szybciej – doprecyzowując: nawet dwukrotnie szybciej. Ograniczy to ogólny czas poświęcany na pracę i jednocześnie, co jest następstwem, zwiększy produktywność użytkownika. Bardzo zmyślne rozwiązanie…

Dell OptiPlex 5270

 

W pełni ekologiczna produktywność

Komputer OptiPlex 5270 powstał z myślą o środowisku naturalnym, niejako w trosce o biosferę. Skąd te wnioski? AiO firmy Dell został w ponad trzydziestu procentach wykonany z plastiku z recyklingu. Co warto też doprecyzować, w dalszym ciągu utrzymuje on najwyższe standardy wykonania… Sam w sobie prezentuje się nad wyraz elegancko i profesjonalnie. All-in-One Della wyposażony został w 21-calowy wyświetlacz IPS FULL HD (1920×1080). Jest on dostępny w dwóch wersjach: z obsługą dotykową oraz – co też nasuwa się w tym miejscu – bez niej. Przyznamy, że dobór opcjonalnej funkcji dotykowej, może okazać się nader wspaniałym pomysłem, ekran umożliwiać będzie bowiem szybszą, bardziej intuicyjną pracę. Warto w tym miejscu wspomnieć również o dość bogatym doposażeniu, różnorodnym dostępie do portów i łączy. Co więc mamy do dyspozycji mówiąc o OptiPlexie 5270? Moduł Bluetooth 5, kartę sieci bezprzewodowej 802.12ac 2×2, porty USB, złącza DisplayPort. Kończąc niniejszy akapit warto także nadmienić, iż produkt Della wyposażony został także we wbudowane głośniki, podwójny mikrofon oraz chowaną kamerkę Full HD. Jest to więc sprzęt przeznaczony dla firm i organizacji, w których korzystanie z wideokonferencji oraz połączeń telefonicznych to niemalże codzienność.

Dell OptiPlex 5270

 

OptiPlex, czyli inteligentny system IT

OptiPlex, mimo iż jest systemem All-in-One, daje możliwość swego rodzaju personalizacji, dostosowania sprzętu do swojego właśnie miejsca  pracy. Opcjonalne postawy –  przegubowa, z regulacją wysokości – dają możliwość optymalnego ustawienia monitora. Tak, by praca była w pełni komfortowa, wygodna i przyjemna. Co więcej, z uwagi na łatwo zdejmowalny tylny panel oraz obudowę niewymagającą użycia narzędzi, OptiPlex 5270 wydaje się być bezproblemowym jeśli chodzi o procesy związane z konserwacją i modernizacją.

Dell OptiPlex 5270

 

Łatwość zarządzania i pełne bezpieczeństwo

Dell OptiPlex 5270 wyposażony został w moduł TPM 2.0, a także w przełącznik wykrywania otwarcia obudowy oraz opcjonalne osłony kabli i portów. Jednak to też nie wszystko, co ma do zaoferowania ów All-in-One… Im dalej w las tym – jak się okazuje – więcej również drzew. Dzięki kolejnym rozwiązaniom i usługom korzystanie z prezentowanego przez nas modelu AiO staje się wyłącznie bardziej komfortowe i przede wszystkim w pełni bezpieczne. Cóż więc mamy do dyspozycji jeśli chodzi o wcześniej wspomniane kwestie? Rozwiązanie Dell Trusted Devices, Dell SafeBIOS, Dell SafeData, VMware Workspace ONE oraz pakiet Dell Client Command Suite. Zdecydowana kompilacja pełnej integracji i ochrony sprzętu… A to wszystko dla pełnej wygody użytkownika.

Dell OptiPlex 5270

Potrzebujesz wsparcia? Może dodatkowych informacji? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy sprzęt spełniający Twoje oczekiwania.

 

Źródło:
https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/optiplex-5270-aio/pd
  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl