Obieg dokumentów

Oferowane przez Geotechnology systemy obiegu dokumentów umożliwiają klientom pracę w środowisku wolnym od bałaganu. Dzięki DMS dane niezbędne do podejmowania codziennych decyzji są ustrukturyzowane, spójne, umożliwiając ich łatwe podsumowanie, porównanie i analizę. Proponowane rozwiązanie ułatwia rejestrowanie, grupowanie i przetwarzanie dokumentów, oraz systematyzuje ich obsługę. Całość powoduje, że czas poświęcany na obsługę dokumentów zostaje skrócony. Analitycy rynku IT twierdzą, że wprowadzenie DMS obniża czas potrzebny do obsługi dokumentów o 30%.

W zależności od wymagań klienta wykorzystujemy czyste rozwiązania Sharepoint, rozwiązania wzbogacone o jeden z dostępnych modelerów procesów lub tworzymy aplikację w oparciu o kod pisany przez programistów. Klientom nie posiadającym Sharepointa i nie planującym jego instalacji oferujemy lekkie rozwiązanie nie wymagające jakichkolwiek licencjonowanych produktów, umożliwiające szybkie wdrożenie obiegu dokumentów czy informacji.

Posiadamy doświadczenie w odwzorowywaniu procesów biznesowych w dostępnych, popularnych modelerach procesów. Oferujemy usługi analizy, tworzenia specyfikacji oraz wdrożenia systemów wspierających funkcjonowanie procesów biznesowych. W odróżnieniu od innych dostawców, staramy się przekazać całą wiedzę niezbędną do utrzymania i modyfikacji rozwiązania osobom z departamentów merytorycznych klienta, nie administratorom i nie programistom. Nasze rozwiązania mogą być z powodzeniem modyfikowane i rozwijane przez osoby, które dotychczas pracowały w oparciu o pocztę elektroniczną i Microsoft Excel. Nasze dotychczasowe wdrożenia potwierdzają tą tezę.

Oferowane przez Geotechnology rozwiązania wpisują się w popularną koncepcję dostarczania użytkownikom profilowanych informacji i umieszczania ich w jednym miejscu – tak aby system pracował dla użytkownika a nie na odwrót. Budowane przez nas systemy intranetowe oraz systemy obiegu dokumentów umożliwiają użytkownikom odnalezienie oczekujących na nich informacji czy zadań w jednym miejscu. Dla osób zajmujących się głównie obsługą powtarzalnych procesów firmowych nie ma nawet konieczności powiadamiania o tych sprawach – po prostu oczekują one w natywnym środowisku pracy. Unikamy tym samym szumu informacyjnego. Osoby sporadycznie włączające się w obieg dokumentów mogą oczywiście korzystać z dostosowanych do ich stylu pracy powiadomień mailowych.

Geotechnology - Obieg dokumentów

Obieg dokumentów

Copyright © 2021 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl