Instalacja okablowania strukturalnego

Sprawnie działające przedsiębiorstwo w dobie tak szybko rozwijających się technologii oparte jest przede wszystkim na niezawodnej i wydajnej infrastrukturze informatycznej. Poza urządzeniami aktywnymi takimi jak serwery, macierze, przełączniki czy też komputery końcowe niezmiernie ważnym elementem jest infrastruktura pasywna.

Okablowanie strukturalne zapewnia dostęp z każdego punktu abonenckiego (gniazda sieciowe, przyłącza, punkty dostępowe) do sieci komputerowej oraz pozostałych usług działających w ramach przedsiębiorstwa. Coraz częściej, okablowanie strukturalne jest wykorzystywane również do transmisji multimediów, telefonia IP, wideokonferencji, CCTV IP oraz systemów BMS.

W zależności od potrzeb i możliwości technicznych, instalację okablowania strukturalnego wykonujemy podtynkowo lub w listwach elektroinstalacyjnych, stosując technologię LAN lub światłowodową. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania bazując na materiałach renomowanych producentów. Wykonujemy pomiary certyfikacyjne, które umożliwiają uzyskanie długoletniej gwarancji.

Podstawowe usługi świadczone w zakresie instalacji okablowania strukturalnego:

  • konsultacje technologiczne
  • opracowanie projektu technicznego
  • instalacja okablowania strukturalnego
  • pomiary i certyfikacja okablowania
  • serwis gwarancyjny

Instalacja okablowania strukturalnego

Instalacja okablowania strukturalnego

Copyright © 2021 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl