Urządzenia Auto ID

Do Automatycznej identyfikacji i lokalizacji obiektów w celu sprawnego zarządzania produktami w magazynie niezbędna jest wiedza o tym w jakiej ilości oraz gdzie dany produkt się znajduję. Możliwość pozyskania tych informacji przekłada się bezpośrednio na koszty danego przedsiębiorstwa. Urządzenia  Auto ID spełniają zatem istotną funkcję.

Do optymalnego funkcjonowania współczesnych magazynów konieczna jest sprawna identyfikacja zasobów, ich położenia oraz ilości w informatycznym systemie zarządzania.

Trudno wyobrazić sobie wydajną pracę magazynu bez korzystania z systemu automatycznej identyfikacji obiektów, czyli funkcjonalności serwowanej przez urządzenia auto ID.

Użytkownicy używając skanerów kodów kreskowych w łatwy i szybki sposób identyfikują produkty.

Przełom, który wywołało stosowanie kodów QR na globalną skalę czeka dziś na swojego następcę – automatyczną identyfikację produktów za pomocą fal radiowych – RFID.

W niedalekiej przyszłości możliwe więc będzie identyfikacja produktów bez udziału człowieka.

Wspólnie z producentami Honeywell Zebra jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązanie do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Poza dostawą urządzeń proponujemy integrację przetwarzanych danych z systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie. Możemy przygotować nowy system „pod klucz” lub zmodernizować istniejący umożliwiając np. przetwarzanie danych o położeniu obiektów wewnątrz istniejącej bazy danych. Jesteśmy otwarci na udział w inicjatywach typu Proof of Concept oraz wdrożeniach pilotażowych na małą skalę.

 

Geotechnology - Urządzenia Auto ID

Urządzenia Auto ID

Copyright © 2021 Geotechnology Sp.z o.o. Sp.k - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl