VxRack FLEX – zintegrowana, wydajna elastyczność

VxRack FLEX jest programowo definiowaną serwerową siecią SAN, zoptymalizowaną pod kątem rozlicznych, różniących się od siebie wzajemnie scenariuszy użytkowania (w tym również IaaS i PaaS). To hiperkonwergentne, innowacyjne rozwiązanie zapewnić może wiele korzyści. Jakich konkretnie? Zapoznajmy się z zaletami koncepcji VxRack… Elastyczność, integralność oraz niezwykle wysoka wydajność to dopiero ich początek.

VxRack FLEX

 

Efektywność idąca w parze z atrakcyjną ceną

Każdy z węzłów w klastrze VxRack FLEX wspomaga operacje wejścia/wyjścia, zapewniając przepustowość i dostępność aplikacjom w klastrze. Owa wyjątkowa równoległość wejścia/wyjścia (we/wy) daje możliwość skalowania przepustowości oraz operacji IOPS współmiernie do liczby dodanych węzłów – pomaga to wyeliminować wszelkie możliwe ograniczenia, przestoje oraz wąskie gardła. Co więcej, porównując ze starszymi rozwiązaniami typu flash, serwery PowerEdge Dell EMC z tą samą, identyczną pamięcią komputerową dostarczają ponad dwukrotnie większego zagęszczenia. W istocie daje to o 50% większą pojemność pamięci flash na znacznie mniejszej powierzchni i co istotne – w znacznie niższej cenie.

Pełne zintegrowanie sieci szkieletowej

System Dell VxRack FLEX wspiera proces eliminacji ograniczeń w sieciach o wysokim stopniu konwergencji – dzieje się to dzięki pełnej integracji przełączników agregacyjnych oraz przełączników znajdujących się na górze szafy. Połączenia IP 25 GbE, 40 GbE gwarantują ograniczone do minimum (niemalże zerowe) opóźnienia oraz wydajną, efektywną komunikację z siecią zewnętrzną. Ponadto, znajdujące się pomiędzy węzłami przełączniki sieciowe 25 GbE eliminują ryzyko wystąpienia wąskich gardeł – a co za tym idzie redukują wszelkie wynikające z nich kolejno potencjalne ograniczenia. Daje to oczywiście gwarancję dynamicznego, płynnego rozwoju w przyszłości.

Kompletne dostosowanie konfiguracji

Rozwiązanie VxRack FLEX jest koncepcją niezwykle elastyczną. W zależności od swego rodzaju uwarunkowań – wymogów powiązanych z obciążeniami roboczymi oraz przeładowaniem aplikacji -wybrać można opcje węzłów oparte na serwerach PowerEdge R630, R730xd, R640 lub R740xd. Co więcej, powyższe warianty można dowolnie konfigurować – wszystko wedle własnych, zindywidualizowanych już potrzeb.

 

Rozwiązanie VxRack FLEX

Potrzebujesz wsparcia? Może dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści z pewnością pomogą, rozwiewając jednocześnie wszelkie wątpliwości.

Źródło:
https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/vmware-vxrack/pd?fbclid=IwAR0tu0oIzjovlIiQI09U–UF3TY_S9KFRFOVR4-ni_OmqsJXbZCxIn47xTI
  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl