Nowa jakość przetwarzania danych z HPE Primera

Pamięć masowa to zdecydowanie jedna z najbardziej złożonych części firmowej infrastruktury. Zapewnienie najwyższej wydajności, wysokiej dostępności i bezpieczeństwa to już często wyzwanie przerastające tradycyjne macierze, zwłaszcza w rzeczywistości ciągłego przyspieszania wszystkich procesów biznesowych. W środowisku aplikacji krytycznych dla organizacji HPE Primera wprowadza prawdziwą rewolucję, opierając się na najlepszych rozwiązaniach i funkcjonalnościach zebranych z różnych produktów HPE.

HPE Primera

Kosztowne przestoje, potrzeba ciągłej modernizacji i związane z tym koszty, a także problemy wynikające z niespełnionych obietnic – to często problemy związane z przechowywaniem danych, kluczowego zasobu w dzisiejszej gospodarce. Innowacyjna platforma HPE Primera wprowadza niespotykaną wcześniej jakość, odpowiadając na największe wyzwania związane z zarządzaniem danymi. Na nowo definiuje pamięć masową o znaczeniu krytycznym, dzięki sztucznej inteligencji, prostości oraz wyjątkowej wydajności i dostępności pozwala przyspieszyć wdrożenia, zapewnia ciągłość działania aplikacji, w konsekwencji umożliwia rozwój bez ograniczeń.

Prostota obsługi

Podstawową zaletą macierzy HPE Primera jest wyjątkowa prostota obsługi. Samo jej wdrożenie to kwestia 20 minut, uwagę zwraca też łatwość udostępniania zasobów dyskowych i proste aktualizacje bez zakłóceń. Zarządzanie macierzą zostało ograniczone do absolutnego minimum. Platforma łączy wydajność i dostępność rozwiązań on-premise z elastycznością chmury, co przekłada się na dużą liczbę wariantów rozbudowy w razie pojawienia się nowych potrzeb.

Gwarancja 100 % dostępności

Czym jeszcze różni się HPE Primera od innych rozwiązań dostępnych na rynku? Producenci dają 100-procentową gwarancję dostępności, gdy w innych przypadkach widzimy raczej ciąg dziewiątek po przecinku. To na pozór niewielka zmiana, ale trzeba pamiętać, że każdy przestój to dla firmy wymierne straty. Odpowiedzią HPE Primera są analizy predykcyjne, zapobiegające takim przestojom.

Inne wyróżniające cechy to m.in. przewidywanie wydajności aplikacji z nowymi obciążeniami, mechanizmy sztucznej inteligencji odciążające administratora i ułatwiające obsługę oraz modularna budowa oprogramowania układowego, pozwalająca na przyspieszenie istniejących aplikacji i szybsze wdrożenia nowych rozwiązań.

Przy wszystkich rewolucyjnych funkcjonalnościach HPE Primera jest również rozwiązaniem korzystnym z perspektywy budżetu. Rozwiązanie Timeless Storage i HPE Technology Refresh Service pozwala uzyskać środowisko pamięci flash, zapewniające ochronę inwestycji przed koniecznością gruntownej modernizacji, która oprócz kosztów często wiąże się z poważnymi problemami.

Zamiast tego mamy proste aktualizacje sprzętu i oprogramowania, a także wzrost wydajności i pojemności wraz ze wzrostem potrzeb firmy. W ten sposób rozwiązujemy jednocześnie kilka problemów. Z jednej strony zapewniamy firmie przewidywalność kosztów pamięci, z drugiej likwidujemy obawy o starzenie się sprzętu.

Na co warto zwrócić uwagę? Najważniejsze cechy wyróżniające HPE Primera:

  • Brak konieczności gruntownej modernizacji
  • Kompletne oprogramowanie
  • Gwarancja 100% dostępności
  • Bezproblemowe aktualizacje
  • Stałe opłaty za wsparcie
  • Gwarancja HPE Store More

Specjaliści Geotechnology posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań HPE oraz nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu nowych technologii.

Powierzając nam zaprojektowanie i wdrożenie infrastruktury w swojej organizacji, możesz być pewien wyboru najoptymalniejszego rozwiązania z zachowaniem odpowiedniego stosunku jakości do zakładanego budżetu.

Chcesz się dowiedzieć jakie rozwiązania mogą pomóc rozwinąć Twój biznes? Zapraszamy do kontaktu!

  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl