Mocne rozwiązania w jednym, eleganckim designie – Dell EMC OptiPlex

Komputery stacjonarne Dell EMC OptiPlex

Od 25 lat Dell EMC OptiPlex wprowadza innowacje i wspiera liderów w wielu branżach, takich jak medycyna, handel detaliczny, edukacja, rząd, finanse i inne. OptiPlex stale dostosowuje się do nowych warunków pracy. Nowa generacja innowacyjnych form i wszechstronność akcesoriów pozwala rozwijać potencjał pracowników, jak nigdy dotąd.

 

Komputery stacjonarne Dell EMC OptiPlex

 

Co nowego w OptiPlex?

Począwszy od standardowych komputerów stacjonarnych, powstały nowe serie 7060, 5060 i 3060. Wszystkie trzy rodziny komputerów występują w trzech postaciach: mini-tower MT, small-form-factor SFF i micro-desktop MD. Dostępny jest także nowy, odporny desktop OptiPlex XE3. Urządzenia wyglądają bardzo podobnie i mają procesory w opcjach od układów Pentium Gold, aż po Core i7-8700. Wszystkie urządzenia mają opcje przechowywania do konfiguracji SSD i HDD. Różnice w nowej serii występują przede wszystkim w opcjach grafiki i pamięci.

Urządzenia z serii 3060 korzystają z chipsetu Intel H370 z pamięcią RAM do 32 GB oraz karty graficznej AMD Radeon RX 550. OptiPlexy 5060 i 7060 obsługują 64 GB pamięci RAM i dwie karty graficzne, natomiast wersje micro-desktopów są ograniczone do 32 GB pamięci RAM i pojedynczej jednostki graficznej. Serie te oparte są również na chipsecie Q370, który pozwala na dodatkowe zdalne zarządzanie i opcje bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać OptiPlex?

Micro

Mikrosony OptiPlex pozwalają zaoszczędzić miejsce dzięki specjalnie zaprojektowanej formie obudowy oraz różnorodnym opcjom montażu. Urządzenia zostały wyposażone w procesory Intel® Core ™ 8 generacji, dzięki czemu możemy uzyskać maksymalną wydajność przy takiej formie desktopu, który najlepiej pasuje do Twoich warunków biurowych.

 

Komputery stacjonarne Dell EMC OptiPlex

 

All-in-Ones

Komputery stacjonarne OptiPlex są wyposażone w opcjonalny wyświetlacz 4K Ultra HD, dzięki któremu użytkownicy mogą zobaczyć ostrzejsze i bardziej szczegółowe efekty wizualne w każdym z projektów. Ponadto komputery te są łatwe w konfiguracji i aktualizacji dzięki bez narzędziowej konstrukcji, która zapewnia więcej czasu pracy dla pracowników i informatyków.

 

Komputery stacjonarne Dell EMC OptiPlex

All-in-One Stand

Standy OptiPlex All-in-One zapewniają estetyczną, zajmującą mało miejsca konstrukcję urządzenia wielofunkcyjnego, z możliwością elastycznego zarządzania wyświetlaczami niezależnie od systemu. Istnieje wiele możliwości konfiguracji standu wielofunkcyjnego OptiPlex Micro lub wielofunkcyjny standu OptiPlex typu All in One” z nowymi monitorami Dell o przekątnej od 19 “do 27” lub jednego z istniejących monitorów. Monitory Dell również są bardzo uniwersalne, z teleskopową rączką, ułatwiającą przenoszenie i elastycznymi ustawieniami widoczności z regulacją obrotu, pochylenia i wysokości.

 

All-in-One Stand

 

Globalna i lokalna współpraca

OptiPlex 3060 jest wyposażony w najnowszy Wi-Fi 802.11ac Wave 2, który zapewnia lepszą wydajność łączności bezprzewodowej. Dzięki Wave 2 Twój pulpit pozostaje połączony z większą odległością od routera Wi-Fi i zapewnia najwyższe prędkości Wi-Fi dla szybszego przesyłania strumieniowego.

Dodatkowo dzięki oprogramowaniu Intel® Unite ™ możemy przekształcić istniejącą salę konferencyjną w inteligentne i bezpieczne miejsce spotkań. Ta wyjątkowa aplikacja połączona z serią OptiPlex 7000 Micro zapewnia możliwości komunikacji bezprzewodowej, połączeń z innymi pracownikami – niezależnie od tego, czy są w biurze, czy pracują na innym kontynencie.

Bezpieczeństwo Desktopy Dell OptiPlex to jedne z najbezpieczniejszych komputerów stacjonarnych na świecie. Dell oferuje kompleksowe szyfrowanie, prowadząc uwierzytelnianie i innowacyjne zapobieganie złośliwemu oprogramowaniu z jednego źródła. Rozwiązania Dell Data Security chronią dane użytkowników końcowych i ułatwiają centralne zarządzanie bezpieczeństwem punktów końcowych. Ponieważ zabezpieczenia zaczynają się od najlepszego w swojej klasie sprzętu, desktopy OptiPlex są wyposażone w TPM 2.0 i przełącznik naruszenia obudowy.

Lepsza organizacja pracy

Desktopy OptiPlex to idealne rozwiązanie dla środowisk edukacyjnych i centrów obsługi klienta, te komputery oferują: niezawodność, kompatybilność  i oszczędność miejsca. Są łatwe w utrzymaniu i montażu, serwisowaniu.

Zwiększa produktywność

Opcjonalna pamięć Intel® Optane ™ zamienia nawet najmniejsze, rutynowe zadania w ogromne zyski, uruchamiając przeglądarki i otwierając pliki szybciej i płynniej niż kiedykolwiek. Pakiet Dell Client Command Suite automatyzuje i usprawnia wdrażanie, konfigurowanie, monitorowanie i aktualizację systemu, dodatkowo jest bezpłatny we wszystkich komercyjnych komputerach Dell.

Niezawodność

Dzięki wytrzymałej obudowie poddanej testom MIL-STD 810G sprzęt jest odporny na wszelkie warunki zewnętrzne. Łatwo zdejmowany panel boczny zapewnia szybki dostęp do wnętrza systemu i możliwość łatwej wymiany komponentów takich jak pamięć masowa i operacyjna, dzięki czemu komputer będzie sprawnie działał przez wiele lat.

 

Dell EMC OptiPlex

 

Poznaj komputery stacjonarne dla firm Dell EMC OptiPlex

Mocne rozwiązania w jednym, eleganckim designie w naszej ofercie. Zapytaj nasz dział handlowy o szczegóły.

Żródło:

https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/optiplex-3060-desktop/pd
https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/optiplex-3060-micro/pd
https://www.youtube.com/watch?v=27GXWkPovOA

  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl