Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Laptop biznesowy do zadań specjalnych

Cienki, lekki i mocny laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon to arcydzieło innowacyjnej inżynierii. Łączy w sobie zaawansowane technologie i zaawansowane materiały, aby zapewnić wysoką wydajność biznesową w lekkiej konstrukcji przenośnej.

Dzięki nowatorskiemu wyglądowi ultralekki notebook Lenovo ThinkPad X1 Carbon łączy w sobie elegancki design, płynną reakcję i legendarną wytrzymałość, aby zapewnić maksymalną mobilność. Globalna opcja łączności LTE-A (opcjonalna), do 15 godzin pracy na baterii i opcjonalny ekran wielodotykowy – wraz z technologią RapidCharge – pozwala na wykonywanie zadań wszędzie tam, gdzie prowadzi droga.

ThinkPad X1 Carbon

Lenovo ThinkPad X1 Carbon. Najlepszy biznesowy Ultrabook … do tej pory

Pionierski duch ThinkPad jest widoczny w każdym aspekcie projektu. Dzięki wnikliwemu procesowi ponownego przeglądania i ulepszania notebook ThinkPad X1 Carbon przekształcił krajobraz dla laptopów biznesowych, tworząc komputer, który jest cieńszy i lżejszy. Bateria w laptopach  z serii Carbon pozwala nawet na 15 godzin pracy. Dzięki funkcji szybkiego ładowania można naładować baterię do 80% już w godzinę.

Niewiarygodnie lekki. Niewiarygodnie silny.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon jest najlżejszym i najsmuklejszym ultrabookiem biznesowym na świecie. Waży jedynie 1,14kg i ma 16 mm grubości.  Zawiera innowacyjny nowy stop “Super magnezu” w swojej hybrydowej pokrywie, która wykorzystuje pierwiastki ziem rzadkich. Stop zapobiega wzrostowi kryształów magnezu podczas produkcji, dzięki czemu materiał jest zarówno cieńszy, jak i lżejszy. Dzięki przejściu na ten materiał, X1 Carbon osiąga łączną redukcję masy o 39 gramów w pokrywach C & D, w porównaniu z normalnym magnezem stosowanym w węglu X1 poprzedniej generacji. ThinkPad X1 Carbon jest również niezwykle wytrzymały, wykorzystując włókno węglowe klasy satelitarnej, które jest mocniejsze niż materiały używane do produkcji samolotów i turbin wiatrowych. Cztery warstwy wzmocnionego włóknem węglowym tworzywa sztucznego tworzą strukturę górnej pokrywy, w tym termoplastyczną warstwę rdzenia, która pochłania wstrząsy.

 

Lenovo ThinkPad X1 Carbon

 

Najwyższe bezpieczeństwo bez haseł

Laptopy biznesowe ThinkPad X1 zostały wyposażone w dotykowy czytnik linii papilarnych oraz specjalną kamerę na podczerwień z zaawansowaną technologią rozpoznawania twarzy. Po przeciągnięciu palcem po czytniku lub spojrzeniu w kamerkę, system rozpoznaje użytkownika i bez konieczności wprowadzania hasła odblokowuje urządzenie. ThinkPad X1 Carbon umożliwia także uwierzytelnianie biometryczne FIDO w serwisach internetowych, gdzie hasło to odcisk palca

 

Lenovo ThinkPad X1 Carbon - laptop biznesowy

Testowane zgodnie ze specyfikacjami wojskowymi

Laptop ThinkPad X1 Carbon spełnia standardy testowania określonych przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Urządzenie Mil-STD-810G testuje urządzenia w różnych ekstremalnych warunkach środowiskowych, takich jak temperatura, ciśnienie, kurz, wilgotność i wibracje. Testy mają na celu rygorystyczne badanie każdego urządzenia, z różnymi parametrami i scenariuszami dla każdego testu. ThinkPad X1 Carbon był liderem rynku pod względem przestrzegania Mil-Spec w 2016 roku.

Błyskawiczny Thunderbolt

X1 Carbon zawiera technologię Intel® Thunderbolt™ 3, która umożliwia błyskawiczny transfer danych za pośrednictwem złącza USB-C z szybkością do 40 Gb/s. Po podłączeniu kabla z gniazda USB-C do urządzenia z technologią Thunderbolt 3 można uzyskać czterokrotnie szybszą transmisję danych i dwukrotnie większą przepustowość sygnału wideo niż przy użyciu jakiegokolwiek innego gniazda. Jednocześnie można też zasilać drugie urządzenie. Użytkownicy tego modelu mają więc do dyspozycji interfejsy Thunderbolt, USB-C i DisplayPort.

Do długiej pracy w trudnych warunkach.

Komputer X1 Carbon, podobnie jak wszystkie ThinkPady, testowane są pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej. Przechodzą one ponad 200 testów jakościowych, które gwarantują ich działanie w warunkach ekstremalnych. Właściciele tego laptopa mogą być pewni, że ich urządzenie wytrzyma różne warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia. O niezawodności tego modelu świadczy też czterowarstwowa obudowa z włókna węglowego oraz konstrukcja Roll Cage ze stopu magnezu, która zwiększa wytrzymałość komputera.

Nowy materiał do malowania ThinkPad X1 Carbon wykonany jest z nowego, odpornego na temperaturę materiału. Nowa farba radykalnie poprawia odkształcenia cieplne, zmniejszając temperaturę wypalania do około 70 ° C i zapewniając materiał do produkcji masowej. Bez przesuwania pomiędzy metalowymi i plastikowymi częściami pokrowca, zapewnia to, co najlepsze z obu światów – atrakcyjne wykończenie z odpornością na temperaturę.

  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl