Dell Latitude 5590 – laptop biznesowy stworzony z myślą o wydajności i produktywności

Bezkompromisowe środowisko biznesowe stawia wysokie wymagania wobec całej technicznej oraz informatycznej infrastruktury. Sytuacja ta odnosi się również do wyboru samego laptopa przeznaczonego do pracy. Nienaganny wygląd, mobilność, funkcjonalność – to dopiero początek faktycznych wymogów… Cała „lista marzeń” jest znacznie dłuższa. Tu też naprzeciw wymogom Klientów wychodzi firma Dell z jedną z najbardziej znanych rodzin ich notebooków, czyli serią Latitude. Dell Latitude 5590 – bo dziś o nim będzie mowa – to dedykowany profesjonalistom laptop biznesowy. To produkt, który stworzony został z myślą o osobach, które na pierwszym miejscy stawiają wydajność i niezawodność.

 

Mobilność w pięknej obudowie

Dell Latitude 5590 dzięki prostej, aczkolwiek innowacyjnej, nowoczesnej konstrukcji prezentuje się niezwykle atrakcyjnie… I przede wszystkim profesjonalnie. Obudowa laptopa wykonana została z najwyższej jakości – wspierających ekologię (!) – materiałów (tu prym wiedzie recyklingowane włókno węglowe). Dzięki temu jest ona trwała, odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne oraz – co ostatnimi czasy niezwykle ważne – niejako przyjazna dla środowiska. Czy to koniec funkcjonalnych udogodnień widocznych na pierwszy rzut oka? Zdecydowanie nie. Charakteryzując ów model Della nie powinno się pomijać wspaniałego 15-calowego wyświetlacza otulonego cienką ramką. Na zakończenie warto również dodać kilka słów na temat rozmiarów modelu 5590. Notebook charakteryzują filigranowe dość wymiary: wysokość 2 cm, szerokość 37.6 cm, głębokość 25 cm. Co równie istotne, laptop jest także stosunkowo lekki jak na swój format, waży bowiem nieco ponad 1.5 kilograma. Wspomniane powyżej cechy stanowią o jego najważniejszej z biznesowego punktu widzenia cesze, czyli mobilności. Jedno jest w tym miejscu pewne – będziesz mógł wygodnie pracować dokładnie tam, gdzie zaprowadzą Cię Twoje obowiązki.

Dotrzyma kroku Tobie i Twojej pracy

Niezależnie od dobranych podzespołów laptop Dell Latitude 5590 zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapewni on komfortową, stabilną pracę stritce biurową oraz półprofesjonalną. Jednak – bo przecież nie samą pracą człowiek żyje – dzięki wydajnemu procesorowi, a także karcie graficznej model 5590 wykorzystać można spokojnie w celach rozrywkowych w warunkach domowych. Co tyczy się samej baterii to charakteryzuje ją niezwykle wysoka żywotność. Teoretycznie w pełni naładowana wystarczać powinna na cały dzień pracy. Bez obaw jednak, w razie rozładowania sprzętu do całego zestawu dołączona jest przenośna ładowarka Dell Power Companion. Ona też właśnie zapewni zasilanie w razie „awarii”.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Pod względem wyposażenia laptop Dell z serii Latitude nie odbiega nadto od droższych komputerów przenośnych prezentowanych przez konkurencję. Notebook skonfigurować można z modułem NFC, modemem WWAN, czytnikiem Smart Card oraz popularnym obecnie czytnikiem linii papilarnych. Co więcej, Latitude 5590 doposażony został w kamerkę na podczerwień. Ona to właśnie umożliwia logowanie się do systemu dzięki funkcji Windows Hello – a to przecież obecnie jedna z bezpieczniejszych form dostępu do komputera. O czym jeszcze z pewnością warto wspomnieć to rozwiązanie Dell™ ControlVault 2™ z certyfikatem FIPS 140-2 trzeciego stopnia. Cóż kryje się pod tą nazwą? W skrócie, jest to bardziej stabilny, bezpieczny system przetwarzania i przechowywania haseł, kodów oraz szablonów biometrycznych.

Poprawny punkt łączności

Latitude 5590 wyposażony został w dość pokaźną – z pewnością wystarczającą do codziennej pracy – ilość portów: trzy porty Port USB 3.1, gniazdo audio typu combo, opcjonalne gniazdo na kartę uSIM oraz SD, złącze VGA, HDMI oraz DisplayPort przez Type-C. Rozmieszczone są one równomiernie z trzech stron obudowy, w tym również z tyłu. W pierwszym kontakcie jest to nic nadzwyczajnego, owszem… Jednak w ogólnym rozrachunku gniazda umieszczone w tylnej części sprzętu biznesowego w znacznym stopniu poprawić mogą komfort oraz samą estetykę pracy. Nie ma bowiem nic gorszego niż plączące się wszędzie, kolejne kable.

 

Potrzebujesz wsparcia? Może dodatkowych informacji? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy sprzęt spełniający Twoje oczekiwania.

 

Źródło:
https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/latitude-15-5590-laptop/pd
  • Szukasz dodatkowych informacji?

    Zapraszamy do konatktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2024 Geotechnology IT Group Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

realizacja: estinet.pl
Menu

Geotechnology IT Group Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

tel. 22 395 88 30
tel/fax 22 395 88 49
e-mail: biuro@geotechnology.pl